bilety-lotnicze.RPA.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.RPA.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Kapsztad
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Kapsztad
Lotnisko Kapsztad / Cape Town International Airport / Kaapstad Internasionale Lughawe
Telefon: +27 (0)11 921 6262
www.acsa.co.za
Międzynarodowy port lotniczy położony 22 km na wschód od centrum Kapsztadu. Jest drugim co do wielkości portem lotniczym w Republice Południowej Afryki i trzecim na kontynencie afrykańskim. Składa się z 5 terminali położonych blisko siebie - można przemieścić się między nimi w krótkim czasie, pieszo
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty Warszawa - Kapsztad nie są dostępne. Loty do Kapsztadu odbywają się z przesiadką na jednym z lotnisk Europy (polecamy loty z przesiadką na lotniskach Londyn-Heathrow, Londyn-Stansted, Frankfurt, Monachium).
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze do Kapsztad oferuje: Londyn (Heathrow, Stansted) a także kilka mniejszych lotnisk europejskich.
Lokalna siatka połączeń:Kapsztad jest ważnym lotniskiem służącym jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących po Afryce - połączenia lotnicze m.in. z: Johannesburg, Gaborone, Mauritius, Durban, Port Elizabeth, George, East London, Maputo, Walvis Bay, Windhoek-Hosea Kutako.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Linie obsługujące najwięcej połączeń z lotniska: South African Airways
Pozostałe linie lotnicze: 1Time, Air Botswana, Air Mauritius, Air Namibia, British Airways, Delta Air Lines, Emirates, KLM Royal Dutch Airlines, Kulula.com, LTU International, Lufthansa, Malaysia Airlines, Mango, Qatar Airways, Singapore Airlines, South African Airways, Turkish Airlines, Virgin Atlantic
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Lotnisko usytuowane jest 22 km na wschód od centrum miasta. Dojazd autostradą N2 według oznaczeń.
Taxi: Taksówki do centrum dojeżdżają w około 20 minut. Oficjalną korporacją rekomendowaną przez lotnisko jest Touch Down Taxis.
Autobus: Serwis “shuttle bus" dowożący z lotniska do hotelu jest dostępny po wcześniejszym zarezerwowaniu: Firmy zajmujące się tą usługą: Randy's Tours tel: (021) 934 8367, Anwar's Tourist Services tel: (021) 936 2064 (Terminal międzynarodowy), Way-2-Go Tours tel: (021) 934 4651, City Hoppertel: (021) 934 4440 oraz Centurion Tours tel: (021) 934 8281 (Terminal krajowy). Transport dostosowany jest do godzin lotów, możliwość wcześniejszej rezerwacji drogi powrotnej.

państwa w TravelOne.pl